امروز: 20 مرداد 1401
 

کد مطلب: 1000391 تاریخ انتشار: 1400/07/06 10:20
چاپ خبر
ارسال
فرایند درخواست معافیت تحصیلی دانشجوئی در بستر اینترنت
فرایند درخواست معافیت تحصیلی دانشجوئی در بستر اینترنت

فرایند درخواست معافیت تحصیلی دانشجوئی در بستر اینترنت

 

1-  مراجعه مشمول به یکی از دفاتر پلیس +10 و اخذ کد سخا(چنانچه مشمول قبلا یکبار کد سخا از دفاتر پلیس +10 اخذ نموده، نیاز به مراجعه مجدد نبوده و همان کد سخا قابل بهره برداری است چرا که کد سخا ثابت بوده و یکبار برای هر فرد صادر می شود.)

اگر مشمول کد سخا خود را فراموش کرده است با اخذ << برگ اطلاعات فردی مشمول>> از دفتر پلیس + 10 کد سخا قابل دسترسی است.

2-مراجعه مشمول به سامانه https://services.epolice.ir  فقط با استفاده از کامپیوتر رومیزی و لپ تاپ(از گوشی تلفن استفاده نگردد).

ضمنا چنانچه کد سخا مشمول بعد از ورود به سامانه با خطا مواجه شد مشمول می تواند با مراجعه به وظیفه عمومی و یا دفاتر پلیس +10 نسبت به ثبت شماره تلفن همراه به نام خود مشمول اقدام و بعد از 72 ساعت با مراجعه به سامانهhttps://services.epolice.ir و کلیک روی آیکون فراموشی رمز، کد سخا جدید به تلفن همراهی که بنام مشمول در سامانه ثبت شده است ارسال می گردد.

3-بعد از ورود به سامانه از گوشه سمت راست صفحه (وظیفه عمومی/ در خواست / ثبت درخواست  ) را انتخاب کرده و در پائین صفحه نوع در خواست ، معافیت تحصیلی دانشجویان داخل را کلیک و با کلیک روی گزینه افزودن وارد صفحه بعد می شوید که در این مرجله باید مشمول اطلاعات فردی خود را تکمیل نماید.

لازم به ذکر می باشد گزینه های ستاره دار الزامی بوده و باید تکمیل گردد.

4-مرحله بعد تکمیل بخش اطلاعات تحصیلی است که مشمول باید اطلاعات تحصیلی مقطع قبلی خود را با توجه به مدارک ارائه شده از سوی مدرسه یا دانشگاه با دقت ثبت نماید.

5-در این مرحله مشمول باید در خواست معافیت تحصیلی خود را که قصد شروع به تحصیل را دارد را ثبت نماید.

6-بعد از تکمیل مراحل بالا؛ مشمول در خواست خود را تائید می کند و بعد از پرداخت هزینه که به صورت اینترنتی انجام می پذیرد ، در خواست مشمول برای تائید به دانشگاه محل تحصیل از طریق سامانه ارسال می گردد.

7-مشمول باید با هماهنگی دانشگاه محل تحصیل نسبت به تکمیل پرونده دردانشگاه محل تحصیل و تعیین تکلیف نهایی معافیت تحصیلی ثبت شده در سامانه اقدام نماید.

 

 

مشاهده فیلم آموزشی فرایند درخواست معافیت تحصیلی دانشجوئی در بستر اینترنت

https://www.vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=6995